6 ЛИПНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КООПЕРАЦІЇ

Шановні працівники, пайовики та ветерани споживчої кооперації району !

Щиро вітаю вас із професійним святом - Міжнародним днем кооперації!

За роки свого існування кооперативи зарекомендували себе як конкурентноздатні підприємства, не менш ефективні, ніж інші ринкові структури. Завдяки своїй гнучкості кооперативи відповідають постійно мінливим потребам людей. Споживча кооперація несе в собі не тільки фінансовий, але ще і величезний соціальний зміст. Вона традиційно відіграє важливу роль у суспільстві, сприяє розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, вирішенню низки соціальних проблем жителів нашого району. Протягом багатьох десятків років споживча кооперація на селі визначає спосіб життя і рівень обслуговування наших людей.

Зберігаючи свою самобутність і цілісність, ви забезпечуєте потреби своїх пайовиків і сільського населення у товарах і послугах.

Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусилля, щоб кооперативний сектор району відповідав європейським стандартам, зростанню та підвищенню добробуту жителів району.

Вітаючи з професійним святом, бажаю вам, шановні кооператори, творчої наснаги та успіхів. Нехай сповнюються усі Ваші плани та сподівання, а повсякденна невтомна праця приносить справжнє задоволення.

Дякую  вам за професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, добросовісну працю.

Щиро бажаю усім міцного здоров’я, оптимізму і невичерпної енергії, миру, добра та злагоди.

З повагою,

Голова Новомиколаївської районної ради                                                ЮРІЙ ПАВЛЕНКО