ВІДБУЛАСЬ 45 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

16 жовтня  2020 року о 10.00 відбулося пленарне засідання сорок п‘ятої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії заступник голови Новомиколаївської районної ради Петро ДУБОВИК. У роботі сесії прийняв  участь заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Олег ДИЛОВ.

Доповідачами  на пленарному засіданні   були: заступник  начальника управління- начальник бюджетного відділу управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Неля ВОДОЛАЗЬКА, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Генадій НЕСТЕРЕНКО, голова Веселогаївської сільської ради Олександр ЛИСЕНКО.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.