Інформує відділ «Новомиколаївське бюро правової допомоги» Запорізького місцевого центру з надання БВПД

ЯК ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ПРАВО ВЛАСНОСТІ ТА РЕЧОВІ ПРАВА НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ.

Отримати інформацію щодо будь-якої, в тому числі чужої земельної ділянки можливо за допомогою публічної кадастрової карти України.

Для цього необхідно зайти до публічної кадастрової карти України, у лівому верхньому кутку вбити назву найближчого населеного пункту, біля якого розташована потрібна вам земельна ділянка, натискнути пошук, після чого знайти саме ту земельну діянку, відомості про яку вас цікавлять. Натиснути на неї лівою кнопкою мишки, після чого у лівому нижньому кутку зявиться поверхова інформація про земельну ділянку (площа, кадастровий номер, тип власності, цільове призначення), а також можливість замовити витяги: Замовити витяг про земельну ділянку; Замовити витяг про нормативну грошову оцінку; Інформація про право власності та речові права. Натискаємо: Інформація про право власності та речові права - Ідентифікація за допомогою ЕЦП - обираємо приватний ключ - вводимо пароль приватного ключа - Переглянути.

Після цього ми отримуємо Інформацію Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку, в якій зазначено: Кадастровий номер земельної ділянки; Цільове призначення; Категорія земель; Вид використання; Форма власності; Площа земельної ділянки; Місце розташування; **Відомості про нормативно грошову оцінку ділянки; Відомості про суб'єктів права власності на земельну ділянку (**прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, дата державної реєстрації права (в державному реєстрі прав), номер запису про право (в державному реєстрі прав), орган, що здійснив державну реєстрацію права (в державному реєстрі прав)); Відомості про суб'єкта речового права на земельну ділянку (оренда, відомості про орендаря, дата державної реєстрації оренди, номер запису про оренду, орган, що здійснив державну реєстрацію права оренди).

Вищезазначена Інформація Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку надається абсолютно безкоштовно.

Замовити її можливо, як особисто за допомогою електронного цифрового підпису та публічної кадастрової карти України, так і звернувшись до фахівців відділу «Новомиколаївське бюро правової допомоги» Запорізького місцевого центру з надання БВПД (70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка вул. Соборності, 84, тел. 0959454853).