ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

23.08.2019 року о 10.00 годині в кабінеті заступника голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, управління об‘єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

На засіданні були присутні: голова постійної комісії - С. Пеньковський, члени комісії - П. Данильченко, В. Власов, Ю. Яриш.

Були запрошені: І.Давиденко - керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області, О.Долинюк - заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Трудова загальноосвітня школа I-II ступенів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області, О.Тищенко – кандидат на посаду виконуючого обов‘язки директора комунальної установи « Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Розглянуті такі питання порядку денного:

1. Про покладання виконання обов‘язків директора комунального закладу «Трудова загальноосвітня школа I-II ступенів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.
  2. Про розгляд кандидатури на призначення виконуючим обов‘язків  директора комунальної установи « Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Комісія прийняла відповідні рішення.