Привітання з нагоди 50-річного ювілею комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області

Шановні вихованці та колектив музичної школи!

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання професійного зросту, удачі у всіх ваших справах. Ви – наша гордість і надія. Високі творчі досягнення учнів школи та колективу, а це участь та виступи на різних конкурсах, фестивалях і зайняті на них призові місця –  результат злагодженої, професійної роботи всього педагогічного колективу. Багато вихованців  школи вступили до вищих музичних закладів  і тепер навчають дітей музиці.

Історія вашого закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, вболівати за успіхи інших, берегти духовні цінності.

Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькій дорозі - нових успіхів і досягнень.

Голова районної ради                                                                               Юрій  Павленко