Шановні працівники харчової галузі району!

20 жовтня відзначається День працівників харчової промисловості, однієї з найважливіших галузей господарського комплексу держави. Адже саме ефективний розвиток промисловості є запорукою подальшого економічного зростання країни.

День працівника харчової промисловості у нашому районі вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але і десятки малих приватних підприємств, підприємців. Всі вони сьогодні працюють у сфері виготовлення продуктів харчування.

Харчова промисловість здолала нелегкий шлях становлення, і сьогодні ми з гордістю відзначаємо, що у галузі є історія, є значні здобутки і є чудові перспективи подальшого розвитку.

У переддень вашого професійного свята, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки та шани і найщиріші вітання з нагоди вашого професійного святаі.

Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Бажаю   міцного здоров'я, наснаги, високих матеріальних статків у ваших сім'ях та нових виробничих успіхів на благо нашого району.

З повагою голова районної ради                                                           Юрій  Павленко