ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПОШТИ!

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Завдяки професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці листонош, операторів, інших представників поштових професій, якісні послуги поштового зв’язку доступні навіть у найвіддаленіших населених пунктах нашого району.

Листонош завжди чекають з нетерпінням, адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісточкою від рідних і близьких.

Від щирого серця дякую всім працівникам і ветеранам поштового зв’язку району за нелегку, але дуже важливу для людей працю.

Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, достатку в родинах, успіхів у роботі та радості від спілкування з людьми.

З повагою голова районної ради                                                                                                               Юрій ПАВЛЕНКО