7 ЛИПНЯ - ДЕНЬ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗСУ

7  липня-День Військово-Морських сил ЗСУ

Морська служба небезпечна та важка, а моряки — зразок виправки та вправності, приклад мужності та героїзму. Прапори України вперше підняли на кораблях Чорноморського флоту 29 квітня в 1918 році. І ось уже сто років українські військові моряки стоять на сторожі морських рубежів країни.

За найскромнішими підрахунками, Україна може пишатися більш ніж 70-тисячною армією моряків, які борознять моря та океани. У День Військово-Морських сил Збройних Сил України усі вони: матроси, старшини, мічмани, офіцери, генерали та адмірали приймають вітання.

Шановні військові моряки! Шановні ветерани флоту!

Щиро вітаю вас з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Бажаю успіхів у почесній справі захисту Вітчизни, мирного неба,  злагоди, благополуччя та міцного тилу, нездоланної Віри у нашу Перемогу!

Слава Україні!

З повагою,

Голова Новомиколаївської районної ради                                          ЮРІЙ ПАВЛЕНКО