Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Інформує Новомиколаївський районний центр зайнятості

Переглядів: 515

     В сучасних умовах надзвичайно актуальною є проблема професійного самовизначення молоді і, зокрема, формування її психологічної готовності до свідомого вибору професії. Суспільству потрібні спеціалісти різних професій. Можна отримати «престижну» освіту, але жодного дня в житті не попрацювати. Тому так   необхідно узгодити свій професійний вибір з потребами сучасного ринку праці та роботодавців.

     Традиційно  Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізький обласний центр зайнятості ініціювали проведення центрами зайнятості Запорізької області та органами освіти районних (міських) рад Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» з 16 лютого по 16 березня 2017 року.  Його   метою було підвищення мотивації до вибору робітничих професій, сприяння їх професійному самовизначенню на основі особистих нахилів, можливостей, здібностей та інтересів, а  також інформування школярів про актуальні та затребувані професії.

   В рамках Місячника  проводилися профорієнтаційні (уроки) семінари з учнівською молоддю випускних класів шкіл району,  конкурси малюнків серед учнів 4-7 класів «Моя майбутня професія», а серед учнів 8 класів творів-ессе «Вибір професії – вибір долі».

 Для учнів 5-х класів Опорного навчального закладу Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ №1 та учнів 5-6 класів КЗ «Новомиколаївської загальноосвітньої школи-інтернат «Паросток» ЗОР районним центром зайнятості організовано екскурсії на виробництво. Вони відвідали ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод», де їм  показали виробничі  дільниці, цехи, лабораторії, в яких виробляється, пакується продукція заводу та проходить лабораторні дослідження.

З учнями 8-го класу Опорного навчального закладу Новомиколаївської спеціалізованої ЗОШ №1 проведено профорієнтаційний квест. Дослівний переклад слова «квест»  - мандрівка до певної мети через подолання труднощів. Так і наші команди юних мандрівників переміщувалися від однієї станції до іншої, виконуючи різноманітні завдання та вправи (складали вірші, розв’язували непрості логічні задачі), виборюючи в чесній грі бал за балом.

   В останній день проведення Місячника профорієнтації, 16 березня,  в центрі зайнятості  працювала гаряча лінія.

 « повернутися до списку новин