ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОСЕЛЕННЯ В ПРИМІЩЕННЯ ЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ (СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО)

17.07.2019 року о 10.00 в кабінеті заступника голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулось засідання комісії з питань поселення в приміщення житлової будівлі (Соціальне житло), яке розташоване за адресою: вул. Шкільна, 92, смт Новомиколаївка Запорізької області, у складі: заступника голови районної ради Петра Дубовика, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяни Лишенко,  головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Геннадія Нестеренка, голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району та регуляторної політики Станіслава Пеньковського, коменданта комунального підприємства «Надія» Алли Полковнікової, начальника сектору превенції Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області Вячеслава Федорінова, головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату районної ради Юлії Шевцової.

На засідання були запрошені: керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина Давиденко, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ольга Бондаренко, директор комунального підприємства «Надія» Сергій Безрук.

Питаннями порядку денного були:

1. Обрання голови, заступника голови та секретаря комісії з питань поселення в приміщення житлової будівлі (Соціальне житло).
  2. Розгляд документів претендента на поселення в приміщення житлової будівлі (Соціальне житло).

Комісією прийняті відповідні рішення.