Голова ради привітав працівників дошкільних установ з професійним святом

Сьогодні, 25 вересня 2020 року, на передодні Дня вихователя і  дошкільних працівників, голова Новомиколаївської ради Юрій Павленко привітав трудові колективи дошкільних закладів  з професійним святом.

Юрій Павлович зазначив, що виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху — не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Юрій Павлович побажав Всім здоров’я, успіхів, благополуччя, достатку і миру!

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значний внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди  Дня вихователя і дошкільних працівників голова ради вручив Подяки Новомиколаївської районної ради трудовим колективам дошкільних закладів: Новомиколаївській  об’єднаній установі комбінованого типу ясла – сад № 1 «Пролісок», Новомиколаївському комунальному дошкільному навчальному закладу № 2 «Барвінок» та Новомиколаївському комунальному дошкільному навчальному закладу № 3 «Теремок».

За сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди  Дня вихователя і дошкільних працівників грамотою Новомиколаївської районної ради Запорізької області голова ради нагородив:

- ЖЕЖЕРУ Наталію Миколаївну- інструктора з фізичної культури Новомиколаївського комунального дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок».

Наймолодшим  вихованцям закладів Юрій Павлович подарував ігрові набори.