НОВОМИКОЛАЇВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

23 серпня 2017 року мешканці Новомиколаївки відзначили два свята – День Державного Прапора та День Незалежності України.

О 9.00 під звуки Гімну України відбулось урочисте підняття прапора України. Цього року право підняти держаний прапор було надано ветерану АТО, оборонцю м. Щастя Луганської області Миколі Джабінському та його трирічному сину Владиславу.

У заході взяли участь керівники району, трудові колективи підприємств, установ та організацій, ветерани АТО, учні шкіл та громадськість.

З вітаннями звернулась до присутніх голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Вікторія Чмельова.

Наприкінці урочистості ветеран АТО вручив молоді символ нашої держави – Прапор.

О 17.00 біля районного центру культури та дозвілля відбулись  святкові заходи до 26-ї- річниці Дня Незалежності України.

З вітальними словами до присутніх звернулись очільники району та вручили грамоти кращім працівникам району.

Голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради голові Новомиколаївської державної адміністрації Вікторії Чмельовій за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Новомиколаївського району та з нагоди Дня Незалежності України.

На святкуванні мешканцям і гостям селища танцювальні та вокальні колективи, вихованці Новомиколаївського комунального дошкільного навального закладу № 3 «Теремок» подарували святковий настрій. Також була організована виставка виробів майстрів декоративно прикладного мистецтва.

Наприкінці свята діти та учасники заходу випустили в небо жовто-блакитні кульки у формі серця, як символ єдності вільної України.