7 ЛИПНЯ - СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

7 липня -  свято Івана Купала

Язичницьке свято Купала після прийняття християнства поєдналося із церковним – Різдвом Івана Хрестителя. Тому воно і має подвійну назву – Івана Купала.

Купальські обряди оспівують молодість, високі почуття та жіночу вроду. Давні традиції та своєрідні ритуали свята люди не забувають і сьогодні.

Щиро вітаю  всіх жителів Новомиколаївського району з найколоритнішим та найцікавішим святом Івана Купала!

З нагоди свята,  бажаю всім  здоров`я, успіхів у починаннях та впевненості у своїх силах! Нехай купальське вогнище очистить Вас від усіх хвороб та негараздів. А легендарний цвіт папороті дає віру у надзвичайне та дивовижне.

З повагою,

Голова Новомиколаївської районної ради                                                 ЮРІЙ ПАВЛЕНКО