Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Вітання голови ради з Днем вихователя і дошкільних працівників!

Переглядів: 595

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

    Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини.  І саме вам, шановні працівники дошкільних установ, спільно з батьками  наших дітей,  належить відповідальна місія – виховати справжніх  патріотів нашої України.

   Дорогі працівники дошкільного виховання! Вітаю Вас зі святом, бажаю вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

   Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

 

З повагою голова  ради                                                                                     Юрій  Павленко« повернутися до списку новин