В районі відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого району, селища, села і держави.

1 жовтня 2019 року о 10.00 в комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочистості приурочені  Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

Цього дня привітати людей поважного віку завітали голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Суббота. Керівники району висловили щиру вдячність поважним гостям за збережене багатство нашого краю, мудрість, а також гідний приклад молодому поколінню.

До всіх присутніх з промовою  звернулася голова Новомиколаївської районної організації ветеранів України Світлана Тимофіївна Бажан.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку ветерани праці, знані і шановані земляки були нагородженні  грамотами.

Гарний настрій та позитивні емоції подарували присутнім вокалісти  та дитячі танцювальні колективи  районного будинку культури.