ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ В ПІДГОТОВЦІ ДО 38 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Постійні комісії розпочали свою роботу в підготовці до 38 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 15 листопада 2019 року.

13 листопада 2019 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку.

В роботі комісії брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій ПАВЛЕНКО, заступник голови Новомиколаївської районної ради Петро ДУБОВИК, перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій ГУБАТЕНКО та керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради  Ірина ДАВИДЕНКО.

Комісія заслухала запрошених доповідачів з питань порядку денного.