Новомиколаївська районна рада Запорізької області

ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК!

Переглядів: 273

Знову ранок  вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці  розквітають від дитячого щебету, юних посмішок та чарівного розмаїття осінніх айстр, жоржин, троянд, гладіолусів.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової і, часто, нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати самостійну стезю. 

Школа сяє всіма кольорами веселки, пахне свіжою фарбою, виблискує новими вікнами, гостинно запрошує відкритими дверима, потопає в буянні осінніх квітів.

 В цьому році свято пройшло в патріотичному дусі: на сонці майоріло безліч жовто-блакитних стрічок, прапорів. Велика кількість учнів та їх батьків були одягнені у вишиванки.

Нарядні школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні двори і стали на першовересневу лінійку.

 Розділити радість свята Опорного навчального закладу Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області та Комунального закладу « Новомиколаївський навчально- реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А. Польського Запорізької обласної ради приїхали і прийшли поважні гості. Вітали  школярів – голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Суббота, селищний голова Новомиколаївської селищної ради Сергій Шамайда, виконуюча обов‘язків директора Опорного навчального закладу Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області Олена Татаренко, директор Комунального закладу « Новомиколаївський навчально- реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А. Польського Запорізької обласної ради Лариса Ракович та інші. Свято відкрилося Державним Гімном України. Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості та вчителі  побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів.

Цей святковий день  не   обійшовся також без подяк та подарунків,   комунальний заклад « Новомиколаївський навчально- реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А. Польського Запорізької обласної ради   отримав  спортивний інвентар.

Гучними оплесками зустрічала шкільна родина першокласників, яких в Країну знань поведуть їх перші вчителі.  

По закінченню урочистостей для усіх учнів, як символ початку навчального року, пролунав перший дзвоник.

В цілому першовересневе свято в районі відбулося у всіх навчальних закладах району і пройшло воно організовано з різноманітними розважальним і пізнавальними заходами, численними привітаннями, сюрпризами та концертними номерами.« повернутися до списку новин