Вшанування пам‘яті Героям Небесної Сотні

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 20 листопада 2020 року в смт.Новомиколаївка, на центральній площі біля пам‘ятного знаку «Героям Небесної Сотні» голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій ПАВЛЕНКО та працівники виконавчого апарату вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Ще і ще раз повертаючись до революційних подій 2013-2014 років потрібно зазначити, що людей не організовували певні політичні сили. Все починалося без будь-яких агітаційних гасел та партійних прапорів. Єдиний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Варто пам’ятати, що разом ми – сила.

Слава Україні! Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну! Герої не вмирають!