ВІДБУЛАСЬ 44 ЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

18 вересня  2020 року о 10.00 відбулося пленарне засідання сорок четвертої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії прийняв  участь  голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО.

На початку засідання голова ради Юрій ПАВЛЕНКО відмітив, що 18 вересня 2020 року Новомиколаївський район  відзначає 77-ому річницю визволення від нацистських окупантів та запросив усіх присутніх прийняти участь у велопробігу приуроченому цій даті. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам‘ять всіх загиблих у Другій світовій війні.

Про  результати  діяльності Токмацької місцевої прокуратури за 2019 рік та I півріччя 2020 року на території Новомиколаївського району  та  Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області за 2019 рік та I півріччя 2020 року,  прозвітували в.о.начальника Токмацької місцевої прокуратури Олександр РУСАНОВ та начальник Новомиколаївського відділення поліції  Володимир ВОЙТИК.

Доповідачами  на пленарному засіданні   були: керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина ДАВИДЕНКО,  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Марина ХРОБОСТОВА, заступник  начальника управління- начальник бюджетного відділу управління  фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Неля ВОДОЛАЗЬКА, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Генадій НЕСТЕРЕНКО, начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації   Юлія СОРОКА, начальник управління соціального захисту населення Новомиколаївської районної державної адміністрації  Тетяна ЛИШЕНКО, директор Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Олександр ЧЕРКАСОВ, директор комунальної установи «Центр з обслуговуванняяя, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Олександр ТИЩЕНКО, директор комунального закладу «територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новомиколаївської районної ради Запорізької області Наталія ПРИХОДЬКО, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Олег ДИЛОВ, начальник служби у справах дітей Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Людмила ДЕНИСЕНКО, головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та архівної справи Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Олександр ТРЕТЯК, начальник відділу архітектури, містобудування та архівної справи Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Євгеній ЧУРАЄВСЬКИЙ, начальник комунального підприємства Новомиколаївське госпрозрахункове архітектурно-планувальне технічно-інвентарізаційне бюро Наталя ЧУРАЄВСЬКА, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, управління об‘єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики Станіслав ПЕНЬКОВСЬКИЙ.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.