ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!

Традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Це свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Без діяльності підприємництва взагалі важко уявляти існування нашого суспільства. Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкість, створює нові робочі місця.

У цей чудовий день прийміть побажання міцного здоров`я і сімейного благополуччя! Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять!

З повагою, колектив Новомиколаївської районної ради

Запорізької області

Голова ради                                Ю.П.Павленко