ВІДБУЛАСЬ 43 ЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

19 червня  2020 року о 10.00 відбулося пленарне засідання сорок третьої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії прийняли  участь заступник голови районної ради Петро ДУБОВИК та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО.

На початку засідання голова ради Юрій ПАВЛЕНКО напередодні Дня медичного працівника привітав представників сфери охорони здоров‘я  з  їх професійним святом .

Доповідачами  на пленарному засіданні   були: керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина ДАВИДЕНКО,  начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Олена ЧЕРНЯВСЬКА,  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Марина ХРОБОСТОВА, заступник  начальника управління- начальник бюджетного відділу управління  фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Неля ВОДОЛАЗЬКА, керівник апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна ПАЗІЙ, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Генадій НЕСТЕРЕНКО, директор комунального підприємства «Надія»  Сергій БЕЗРУК, начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації   Юлія СОРОКА, начальник управління соціального захисту населення Новомиколаївської районної державної адміністрації  Тетяна ЛИШЕНКО, директор Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Олександр ЧЕРКАСОВ.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.