Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афганська війна була жорстокою і кривавою. Близько 160 тисяч воїнів України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність. День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував свій військовий і громадянський обов’язок.

14 лютого 2020 року в комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Перед урочистими заходами о 10.00  в Свято-Миколаївському Храмі відбулася панахида за загиблими воїнами Афганської війни.

У тематичному заході взяли участь голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО, голова районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО, учасники бойових дій на території інших держав та члени їх родин, учасники антитерористичної операції на Сході країни, трудові колективи установ, організацій, підприємств, закладів, волонтери, громадськість та інші.

«Сьогодні ми зібралися в цій залі для того, щоб віддати заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав, які з честю виконали свій бойовий обов'язок і для яких 15 лютого – свято на все життя. Дорогі воїни-інтернаціоналісти, ми високо цінуємо  ваші самовідданість, бойовий та життєвий досвід, вміння долати труднощі, досягати поставленої мети. Щиро дякую вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. Переконаний, що ви, воїни-афганці, завжди будете яскравим взірцем для українських патріотів», - зазначив у своєму виступі голова ради Юрій ПАВЛЕНКО.

Своїх побратимів також привітав член Української Спілки ветеранів Афганістану Олексій ШУМАКОВ.

За традицією захід закінчився покладанням квітів до пам‘ятного знаку.

Справжнім патріотичним доповненням заходу стали виступи дитячих танцювальних колективів та вокалістів.