15 лютого-День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав, схиляємо голови перед пам’яттю полеглих  воїнів, співчуваємо сім’ям загиблих.

Від всієї душі бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров'я, витримки, впевненості у завтрашньому дні і головне, миру та довгих років життя.

З повагою голова ради                                                                          Юрій ПАВЛЕНКО