ВІДБУЛАСЬ 37 ЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКО РАЙОННОЇ РАДИ

20 вересня 2019 о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять сьомої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

На початку сесії вшанували пам'ять загиблого героя Владислава Роя хвилиною мовчання.

За активну громадську позицію та з нагоди Дня Незалежності України головою районної ради вручено грамоту депутату районної ради Сергію ЧАЛОМУ.

Заслухали звіт в.о. керівника Токмацької місцевої прокуратури Олександра РУСАНОВА про  результати діяльності Токмацької місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року на території Новомиколаївського району Запорізької області.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії приймав участь голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області   Володимир ГРЯНИСТИЙ.

Були присутні: перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Сергій ГУБАТЕНКО,  начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Доповідачами були: керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина ДАВИДЕНКО, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Юлія ШЕВЦОВА, директор комунального підприємства «Надія» Сергій БЕЗРУК, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Марина ХРОБОСТОВА, в.о. директора комунальної установи «Новомиколаївський центр фінансово-господарського обслуговування закладів культури району» Альона ШУМАКОВА, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Юлія СОРОКА, начальник відділу економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ольга БОНДАРЕНКО.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.