Свято Новорічної ялинки в комунальному закладі «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського» Запорізької обласної ради

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі і діти.  Найулюбленіше і найбільш очікуване для дітей – це свято Нового року. Святкування Нового року обіцяє багато подарунків, зимові канікули, розваги, веселощі та зустрічі з друзями.

27 грудня 2019 року голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО привітали дітей комунального закладу «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського» Запорізької обласної ради  з Новим Роком. Посадовці привітали усіх із наступаючими новорічними  святами та побажали дітлахам  здійснення найзаповітніших мрій і бажань, отримання гарних подарунків. Всім дорослим висловили побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Працівники закладу радо зустріли гостей та разом з вихованцями підготували чудовий театралізований концерт. Діти  відтворили атмосферу казки своїми святковими піснями, запальними танцями та жартами.

На  свято завітав і сам Дід Мороз  зі своїми помічниками. Наприкінці свята Дід Мороз разом з керівниками району подарували дітям подарунки .