Мітинг- реквієм з нагоди Дня скорботи та вшанування пам‘яті жертв війни

22 червня  в Україні відзначають  День скорботи та вшанування пам‘яті жертв війни – кожен раз в цей День ми згадуємо. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Друга світова війна (01.09.1939 – 02.09.1945) – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Саме як страшну трагедію її пам'ятають і згадують в усьому світі. Упродовж 21 місяця цієї війни СРСР та Третій Рейх виступали як союзники, а від 22.06.1941р. вступили у військову конфронтацію, що увійшла в історію як німецько-радянська, або Велика Вітчизняна війна 1941–1945 років.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі імперські інтереси.

На центральній площі смт Новомиколаївка 21 червня 2019 року відбувся мітинг – реквієм з нагоди  Дня скорботи та вшанування пам‘яті жертв війни.

Вшанувати пам'ять  зібралися: голова  Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій Губатенко, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Суббота, голова Новомиколаївської районної організації ветеранів України Світлана Тимофіївна Бажан, заступник голови Новомиколаївської районної організації ветеранів Микола Іванович Лобко, виконавчий апарат районної ради, депутати районної ради, представники установ, організацій, підприємств району та просто небайдужі жителі.

Перед зібранням виступили: перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій Губатенко та заступник голови Новомиколаївської районної організації ветеранів Микола Іванович Лобко.

Присутні  хвилиною мовчання віддали шану пам’яті жертвам другої світової війни. По закінченню заходу відбулося покладання квітів  до стели загиблим воїнам.