ДЕНЬ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ

В 2019 році   День авіації України припадає на 31 серпня.

Професійне свято військових і цивільних авіаторів, працівників авіаційної промисловості і транспорту - День авіації - святкується в останню суботу серпня.

Свято встановлено Указом Президента України № 305/93 від 16 серпня 1993 року та змінами, внесеними відповідно до Указу Президента № 119/96 від 10 лютого 1996 року.

Повітряний рух України охоплює 5 районів польотної інформації загальною площею 729,8 тис. кв. км.,  створено об’єднану цивільно-військову систему організації повітряного руху.

Україна - держава з повним авіаційним циклом, що має ефективну систему державного регулювання авіації, власну профільну освіту, підприємства літакобудування, розвинену мережу аеропортів і сучасну аеронавігаційну систему.

Українська земля народила цілу плеяду відважних льотчиків, дослідників-випробувачів, вчених, конструкторів. Зараз їхніми іменами називають літальні апарати, присвоюють державним установам, навчальним закладам, вони відомі у всьому світі. Завдяки їх наполегливій, творчій праці  Україна вписала вагомі сторінки в історію підкорення неба.