Шановні будівельники!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви — представники мирної і творчої професії, яка завжди була й залишається однією  із самих шанованих і почесних.

Будівельники – це творці, які покликані приносити радість, щастя і задоволення оточуючим. І ті, хто будує житло, офіси, торгівельні центри, дитячі майданчики- заслуговують на велику повагу та визнання.
Ваші кваліфікація і досвід дуже потрібні сьогодні. Сподіваємося, що ви і надалі будете вдосконалювати професійну майстерність, радувати людей і відродженими пам’ятками архітектури і сучасними непересічними проектами.

Бажаю Вам, шановні працівники будівельної галузі, успіхів і натхнення, благополуччя, щедрих замовлень та належної оцінки вашої роботи. Нехай Ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання. Хай це свято надихає Вас на нові професійні звершення.

З повагою,

Голова Новомиколаївської районної ради                                                 ЮРІЙ ПАВЛЕНКО