ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

В ході підготовки до двадцять шостої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання відбулися засідання чотирьох постійних комісій та Президії районної ради.

12 червня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з  питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

13 червня 2018 року відбулися засідання постійних комісій:

- з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики;

- з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально – економічного розвитку;

- з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології.

На постійних комісіях були розглянуті всі питання порядку денного та прийняті відповідні рішення.

Також 13 червня 2018 року відбулося засідання Президії районної ради.

На засіданні були присутні члени Президії  Юрій Павленко,  Петро Дубовик,  Станіслав Пеньковський, Олександр Мануйлов, Світлана Гут, Микола Павелко.

В роботі засідання Президії брали участь виконуючий обов’язки голови Новомиколаївської районої державної адміністрації Запорізької області Володимир Грянистий, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Сергій Чалий та голова правління Новомиколаївського районного споживчого товариства Лідія Тімченко.