ВІДБУЛАСЬ 41 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

12 лютого 2020 року в підготовці до 41-ої позачергової сесії о 9.00 відбулося спільне засідання постійних комісій, о 9.30 засідання  президії та о 10.00 пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

На початку пленарного засідання  всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам‘ять депутата Новомиколаївської районної ради Юрія Свиридовича УТКІНА, який трагічно загинув 17 січня 2020 року.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії прийняли  участь заступник голови ради Петро ДУБОВИК та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій Татаренко.

Були присутні:   начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Доповідачами були: головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Юлія ШЕВЦОВА,  заступник начальника Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП а Запорізькій області, начальник слідчого відділення Олександр СЕРДЮК, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Валентина ЗАХАРЧУК, депутат районної ради, директор ТОВ "Софіївка" Василь ПАРАХІН.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.