В районі відбулося свято - «Дитинства яскравого світ»

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

У Новомиколаївському районі також не забули про майбутнє покоління. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 31 травня  2019 року на площі  біля  районного будинку культури та дозвілля  відбулося  свято - «Дитинства яскравого світ».

З святом усіх присутніх привітала заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації  Тетяна Суббота.

Для дітей була підготовлена цікава та захоплююча програма: різноманітні ігри, розваги зі справжніми рятувальниками, працював парк атракціонів та дитячий кінозал, проводився майстер  клас, дискотека. Завдяки малюнкам дітей площа стала яскравою та казковою.Конкурс малюнка на асфальті проводився під девізом- «Моя країна- Україна».

Діти отримали від свята  задоволення і  приємні та незабутні відчуття.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни.