ВІДБУЛАСЬ 38 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

15 листопада 2019 року о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять восьмої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

На початку засідання голова районної ради вручив грамоту депутату районної ради  Петру Данильченко – за добросовісне виконання своїх депутатських обов‘язків, активну громадянську позицію, особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності Новомиколаївського району та з нагоди 60-річчя від дня народження.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії прийняли  участь заступник голови ради Петро ДУБОВИК та перший заступник  Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій ГУБАТЕНКО.

Були присутні:   начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Доповідачами були: заступник голови ради Петро ДУБОВИК, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина ДАВИДЕНКО, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Юлія ШЕВЦОВА,  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Марина ХРОБОСТОВА, директор Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Олександр ЧЕРКАСОВ, керівник апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна ПАЗІЙ, головний спеціаліст відділу економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Наталія ТОЛОК, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Валентина ЗАХАРЧУК, депутат Новомиколаївської районної ради Сергій ЧАЛИЙ.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.