29 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

21 листопада 2018 року об 11.00 відбулося пленарне засідання двадцять дев`ятої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮРІЙ ПАВЛЕНКО. У роботі сесії приймав участь заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області ПЕТРО ДУБОВИК

Були присутні начальники структурних відділів та управлінь Новомиколаївської районної державної адміністрації, керівники установ, організацій, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради, голови сільських та селищних рад.

На початку роботи пленарного засідання голова районної ради ЮРІЙ ПАВЛЕНКО привітав з Днем Гідності та Свободи.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять патріотів, героїв майдану та АТО, які відстоювали незалежність України.

Депутати районної ради розглянули порядок денний та прийняли відповідні рішення.