Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Фінал II Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2019»

Переглядів: 292

1 вересня  2019 року в м.Одеса стартував фінал II Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2019».

Діти - чемпіони з читання з усіх областей України зустрілися в таборі «Сонячний» Українського дитячого центру «Молода Гвардія». Три дні перебування юних книголюбів на Одеській землі  були дуже насиченими та цікавими. Програма перебування:

-  святкове відкриття заходу, нагородження учасників;

-  творча зустріч з письменником В.Рутківським, особисте спілкування з письменником;

-  творча зустріч з козаком-письменником Одещини  О.Дряміним;

-  закриття  заходу.

Також для дітей були підготовлені захоплюючі екскурсії, розважальні програми, спілкування з друзями, такими ж завзятими читачами.

Нашу Запорізьку область представляв переможець обласного конкурсу, учень 7-го класу Опорного навчального закладу Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів   №1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області - Стас Пахолка, супроводжувала нашого переможця директор комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області-Світлана Дорогокупля, яка прийняла участь у професійному діалозі з заступником генерального директора НБУ для дітей м.Київ з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів Тетяною Шамаріною. У цьому спілкуванні були обговорені питання дитячого читання та впровадження інноваційних практик бібліотечної роботи з дітьми.« повернутися до списку новин