36 чергова сесія Новомиколаївської районної ради Запорізької області

21 червня  2019 року о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять шостої  чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко. У роботі сесії приймали участь: заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, перший заступник голови  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області   Сергій  Губатенко.

Були присутні: заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Суббота, начальник Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області Артур Лезінський, начальники відділів та управлінь структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.