Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Свято випускного вечора

Переглядів: 250

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими  затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя. Кожного року свято випускного вечора  було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всього нашого селища. Не став винятком і 2019 рік.

27 червня 2019 року об 18.00 випускники опорного навчального закладу Новомиколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №1  Новомиколаївської районної ради Запорізької області  разом з батьками, вчителями, друзями і знайомими, зібралися в актовому залі закладу  де на них чекала найприємніша мить – випускний бал та нагородження кращих з кращих, вручення атестатів. Всі юнаки й дівчата, які закінчили школу, були щасливими, їх переповнювали емоції, радість і святковий настрій. Усі промови від почесних гостей, вчителів і батьків зводилися до побажань молодим людям щасливої долі та успіхів у майбутньому.

Розділили радість свята із випускниками голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Суббота, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Марина Хробостова.

Свято випускного вечора продовжилося на центральній площі селища. Традиційно, прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу та під музику святкового концерту, який подарував випускникам та їх батькам море позитивних емоцій.

За доброю традицією, випускний завершився зустріччю світанку нового дня, з якого починається те майбутнє, про яке випускники мріяли колись за шкільними партами. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках.« повернутися до списку новин