День військової розвідки України

7 вересня — День української військової розвідки. Адже саме 7 вересня 1992 року Президент видав Указ про створення розвідувального органу при Міноборони.

Робота розвідника — це не лише романтика, що показана у відомих кінострічках. Добути інформацію з ворожого боку, розсекретити таємні операції противника, дізнатися про плани й наміри протиборчої сторони — це не красиві спецефекти, а реально ризикована справа.

Завдяки роботі розвідників і здобутій ними інформації рятуються життя людей, військові перешкоджають трагедіям й небезпечним злочинам.

Це свято – свідчення визнання особливої ролі, яку відіграє воєнна розвідка у справі захисту національних інтересів України, особливо зараз, коли агресія з боку Росії та інші зміни у зовнішньому та внутрішньому безпековому середовищі обумовлюють необхідність створення нової системи забезпечення національної безпеки країни. У складних умовах відкритої агресії країна потребує ефективної та активної розвідки, спроможної до надання оперативної, об’єктивної та достовірної розвідувальної інформації, а також реальних прогнозів для прийняття керівництвом країни важливих державних рішень у сфері національної безпеки.

За п‘ять  років  війни українські розвідники вийшли на новий якісний рівень підготовки. Від початку воєнних дій вони знаходяться на передовій, боронячи територіальну цілісність держави, показуючи вражаючі зразки мужності та героїзму.

З нагоди свята  висловлюємо щиру вдячність усьому особовому складу структур воєнної розвідки за патріотизм, самовідданість та професіоналізм, виявлені під час добування розвідувальних відомостей в інтересах оборони держави, застосування та розвитку Збройних Сил України.