28 липня - День працівника торгівлі

Шановні працівники та ветерани торгівлі!

Вітаю вас з професійним святом.

Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян, це перш за все мистецтво і талант, вміння глобально і гнучко мислити, організовувати справу, забезпечувати процес матеріальними і людськими ресурсами, враховувати ризики і вигравати.

Нехай у ці непрості для України часи Ваші зусилля спрямовуються на забезпечення високих темпів розвитку торговельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості надання послуг.

За останні роки торгівельна мережа нашого району стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування.

Велика заслуга в цьому працівників торгівлі – справжніх професіоналів. Від вашої майстерності, доброзичливості, уваги та чітко організованої роботи закладів торгівлі залежить настрій і самопочуття людей.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, комерційного успіху, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари.

З повагою,

Голова Новомиколаївської районної ради                                                 ЮРІЙ ПАВЛЕНКО