РОБОЧА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

У зв`язку з переведенням освітніх закладів на самостійний баланс, 6 березня 2019 року, під головуванням голови Новомиколаїської районної ради Запорізької області Юрія Павленка  відбулась робоча нарада з керівниками освітніх закладів.

Основною метою наради було вивчення проблемних питань при складанні проектів Статутів освітніх закладів.

У засіданні брали участь: керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Ірина Давиденко, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Юлія Шевцова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Марина Хробостова, директор комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Олександр Мануйлов та керівники освітніх закладів.

Усі проблемні питання опрацьовано й надано фахові та методичні рекомендації.

Проекти вищезазначених Статутів будуть подані на розгляд та затвердження на сесію Новомиколаївської районної ради, яка вібудеться 15.03.2019 року.