ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День  Святого Миколая в Новомиколаївському  районі пройшов  під яскравим і добрим гаслом - уваги до дитини.

Біля  районного центру культури і дозвілля, 19 грудня відбулося свято для дітей.

Найшанованішими гостями якого були діти учасників АТО, діти-сироти, діти із сімей, які опинилися в  складних життєвих обставинах та внутрішньо  переміщених  із  зони АТО.

Справжньою  прикрасою цього заходу стала гарно вбрана ялинка. Передноворічне святкове дійство разом з казковими героями подарувало  дітям неймовірні позитивні емоції. Вони щиро раділи веселим конкурсам, хороводам та подарункам.

Радість свята з малечою розділили голова районної державної  адміністрації Вікторія Чмельова, голова районної ради Юрій Павленко, вчителі, батьки та рідні.

Діти отримали подарунки, а  подарунком для дорослих стали  щирі посмішки дітей та  їх щасливі  очі.