3 червня 2019 року о 9:00 відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

На засіданні конкурсної комісії головувала начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Юлія Сорока.

В роботі приймали участь: заступник голови Новомиколаївської  районної ради Запорізької області Петро Дубовик, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Данильченко, голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Світлана Гут, голова постійної комісії з  питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Станіслав Пеньковський, від трудового колективу: директор комунального закладу ««Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Світлана Дорогокупля та методист комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Світлана Тищенко.

Питаннями порядку денного були:

1. Про розгляд документів, поданих кандидатами на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля»  Новомиколаївської районної ради Запорізької області, відповідність кваліфікаційних вимог та допуск до участі у другому засіданні конкурсу.
  2. Про ухвалення способу голосування на другому засіданні конкурсної комісії.
  3. Про визначення дати другого засідання конкурсної комісії.

Друге  засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулося  3 червня 2019 року о 9:20. Конкурсна комісія була у тому ж складі. Питаннями порядку денного були:

1. Про проведення співбесіди з кандидатами на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області та заслуховування публічних презентацій проектів програм розвитку закладу культури на один і п‘ять років.
  2. Про підсумки проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області

Комісією були розглянуті всі питання порядку денного.Результати засідання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Новомиколаївської районної ради на протязі трьох робочих днів.