РОЗШИРЕНА НАРАДА

2 жовтня 2018 року заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької  області Петро Дубовик приймав участь в розширеній нараді голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Володимира Грянистого, яка відбулась в залі засідань районної ради.

До порядку денного були включенні питання:

1. Про підготовку об’єктів соціальної сфери та ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
  2. Про оцінку (рейтинг) результатів діяльності районних державних адміністрацій Запорізької області за підсумками півріччя 2018 року.
  3. Про внесення змін до Порядку призначення житлових субсидій на 2018-2019 років (опалювальний період).
  4. Про укладання договорів на розчистку доріг загального користування в осінньо-зимовий період.