Привітання до Дня державної служби

Шановні державні службовці !

Щиро  вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Новомиколаївського району.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Бажаю Вам і Вашим родинам миру , добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

З повагою

Голова Новомиколаївської районної ради                                            Юрій Павленко