ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ФЕДОРА МИХАЙЛОВИЧА МУРАВЧЕНКА

23 березня 2019 року об 11.00 в спортивному залі комунального закладу «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» Новомиколаївської районної ради Запорізької області пройшли змагання традиційного Всеукраїнського турніру з боротьби дзюдо пам`яті Героя України, генерального конструктора державного підприємства «Івченко Прогрес» Муравченка Федора Михайловича, якому в цьому році виповнилося б  90 років.

У змаганнях взяли участь юні дзюдоїсти з багатьох регіональних спортивних шкіл та клубів, близько 185 учасників з 12 команд.

Відкрив турнір голова Федерації дзюдо Новомиколаївського району Анатолій Писанко.

З привітальними словами до всіх присутніх звернулися голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко,  заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Суббота.

Державний прапор під Гімн України урочисто був піднятий майстрами спорту Міжнародного класу з боротьби дзюдо Марією Скорою, Дмитром Пилипенко та кандидатом в майстри спорту Володимиром Касянком.

На заході були присутні – донька геніального конструктора Наталія Муравченко,  заступник генерального конструктора державного підприємства «Івченко Прогрес» Валерій Денисюк та інші.

Добре показали свої досягнення представники гуртка дзюдо комунального закладу «Дитячо - юнацький клуб фізичної підготовки» вихованці Максима Шалімова, а саме: Максим Каратунов, Олександр Караваєв (І місце), Ілля Гуртовий (ІІ місце), Артем Рисинець, Матвій Гуртовий  (ІІІ місце).

В організації та проведенні турніру взяли участь: Фонд пам`яті Героя України Муравченка Ф.М., голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, заступник голови Новомиколаївської районної ради Петро Дубовик, голова Федерації дзюдо Новомиколаївського району Анатолій Писанко, фізична особа – підприємець Дмитро Антонь, почесний президент, засновник товариства з обмеженою відповідальністю «Лідер» Степан Кравчун, директор приватного акціонерного товариства «Новомиколаївський молокозавод» Микола Павелко, директор товариства з обмеженою відповідальністю  «8 Березня» Валерій Прибор, керівник приватного підприємства «Агробізнес» Віктор Тєтєрєв, керівник приватного підприємства «Дельта» Валерій Шапаренко.