ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

В ході підготовки до 32 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області 10 січня 2019 року відбулись спільне засідання постійних комісій районної ради.

По закінченню засідань комісій відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області на якому були узгоджені питання порядку денного  на розгляд сесії.

В роботі комісій  брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮРІЙ ПАВЛЕНКО, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області ІРИНА ДАВИДЕНКО.

Доповідачами по питанням порядку денного були: керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради ІРИНА ДАВИДЕНКО, виконуюча обов’язки директора комунального підприємства «Надія» Новомиколаївської районної ради АЛЛА ПОЛКОВНІКОВА, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації ВАЛЕНТИНА ЗАХАРЧУК, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради ЮЛІЯ ШЕВЦОВА.