32 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

11 січня  2019 року о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради ЮРІЙ ПАВЛЕНКО. У роботі сесії приймали участь заступник голови Новомиколаївської районної ради ПЕТРО ДУБОВИК та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації ВОЛОДИМИР ГРЯНИСТИЙ.

Були присутні виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради, апарат Новомиколаївської районної державної адміністрації, начальники структурних відділів, управлінь Новомиколаївської районної державної адміністрації, керівники установ, організацій, голови сільських та селищних рад.

Депутати районної ради розглянули порядок денний та прийняли відповідні рішення.