В районі пройшли урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

7 грудня 1990 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про місцеві ради народних депутатів та місцеве самоврядування" - перший законодавчий акт про народовладдя в Україні. Він налагодив зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створив умови для реалізації суспільних та правових інтересів, забезпечив участь людей у розв'язанні життєво-важливих проблем.

Напередодні свого професійного свята 5 грудня 2019 року об 11.00 в комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району - депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських та селищних голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, представників від організацій, установ та підприємств.

Зі словами вітання до колег та присутніх звернувся голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко. Він наголосив, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань, а також  подякував присутнім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, професіоналізм, сумлінну працю на благо територіальних громад району і побажав усім миру, міцного здоров'я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України.

За вагомий особистий внесок у соціально - економічний та культурний розвиток району, за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята кращих  представників місцевого самоврядування голова ради  нагородив грамотами Новомиколаївської районної ради.

Зі святом представників місцевого самоврядування також привітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій ГУБАТЕНКО, голова Тернуватської селищної ради Олександр БАБАНІН,  голова Підгірнянської сільської ради Ольга ОСОВСЬКА.

Чудовим подарунком до свята стала гарна концертна програма, яку підготували дитячі танцювальні колективи та вокаліст Артур Нестеренко.