ВІДБУЛАСЬ 39 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

03 грудня 2019 року о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять девятої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії прийняв  участь заступник голови ради Петро ДУБОВИК.

Були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій ГУБАТЕНКО, начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради  та аграрії району.

Доповідачем  був   директор ТОВ «Софіївка», депутат Новомиколаївської районної ради Василь ПАРАХІН.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідне рішення.