34 позачергова сесія Новомиколаївської районної ради Запорізької області

12 квітня 2019 о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять четвертої  позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко. У роботі сесії приймали участь заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області   Володимир Грянистий.

Були присутні: перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Сергій Губатенко, начальник Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області Артур Лезінський, начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.

Питання «Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 21.12.2018 № 22 «Про районний бюджет на 2019 рік» було прийнято за основу, але у зв’язку з доопрацюванням даного питання депутатами вирішено зробити перерву у пленарному засіданні 34 позачергової сесії.

Друге пленарне засідання 34 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбудеться 18.04.2019 о 10.00 в сесійній залі районної ради.