Голова районної ради взяв участь у нараді з питань бджільництва

29 травня 2020 року голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій ПАВЛЕНКО взяв участь у нараді з питань бджільництва району.

Головував на нараді голова Новомиколаївської районної  державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО. У роботі наради  взяли участь: депутат Запорізької обласної ради, голова Запорізького відділення спілки адвокатів України Дмитро МАЙСТРО, в.о. голови ГО «Іноваційна спілка пасічників «Новомиколаївських бджолярів в Запорізькій області» Іван ДОРОШУК, начальник Вільнянського районного управління Держпродспоживслужби Андрій КУЧМЕНКО, начальник Новомиколаївського ВП Пологівського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області Володимир ВОЙТИК, сільські та селищні голови, аграрії та пасічники району.

На нараді було обговорено питання взаємодії бджолярів та аграріїв району.